AS LPB Bank

Trasta pārvaldīšana

Trasta pārvaldīšana — viens no visefektīvākajiem instrumentiem personīgajām investīcijām fondu tirgū. Šis ir pakalpojums tiem klientiem, kuri augsti vērtē maksimāli personīgu pieeju. Mēs izstrādājam stratēģijas, kas piemērotas tieši jums gan finanšu instrumentu un tirgu izvēlē, gan arī attiecībā uz pārvaldīšanas stilu. Individuālās pārvaldīšanas ietvaros mūsu klienti pa tiešo sazinās ar galvenajiem investīciju portfeļu pārvaldniekiem, kuriem ir ilggadēja starptautiska investīciju pieredze.

Banka sniedz individuālās pārvaldīšanas pakalpojumus privātpersonām un juridiskajām personām, kuras ir ieinteresētas profesionālas pārvaldīšanas pakalpojumos visos pasaules vērtspapīru tirgos šādos virzienos: 

Stratēģija: Kapitāla saglabāšana

Piemērota investoriem, kuri vēlas saglabāt kapitālu un saņemt inflācijas negatīvā efekta kompensāciju ilgtermiņā, bet kuri ir gatavi tikai minimālam riskam portfeļa apjoma samazinājumam īstermiņā. 

Stratēģija: Sabalansēts pieaugums

Piemērota investoriem, kurus interesē ienesīgums, kas ievērojami pārsniedz gaidāmo obligāciju tirgus ienesīgumu, un kuri sagaida, ka stratēģijas aktīvu samazināšanās riski būs ievērojami zemāki par akciju tirgus riska vidējiem rādītājiem. 

Stratēģija: Maksimālais pieaugums

Piemērota investoriem, kuri cer uz kapitāla pieaugumu, kas pārsniedz vidējo gaidāmo akciju tirgus ienesīgumu laikaposmā, kas ilgāks par gadu, un kuri ir gatavi ievērojamam aktīvu samazinājumam. 

jaunumi