Latvijas pasta banka

Bankas finansētie projekti

LATVIJAS PASTA BANKA ir līdzfinansējusi vairāku daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju un būvniecību kā Rīgā, tā arī ārpus galvaspilsētas robežām. Pašlaik mēs esam gandarīti piedāvāt hipotekāro kredītu dzīvokļa iegādei šajos projektos ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Kredīta procentu likme

Sākot no 3.75% + 6 mēn.EUR LIBOR

Kredīta apjoms

Līdz 80% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības

Atmaksas termiņš Līdz 25 gadiem

Kredīta pamatsummas maksājuma atlikšana

Līdz 12 mēnešiem
Atmaksas grafiks Pēc izvēles dilstošs vai anoitātes
Izskatīšana Bez maksas*
Noformēšana un izsniegšana 1.25% - 2%

*Saskaņā ar Bankas cenrādi pieteikuma izskatīšanas komisijas EUR 143.00 apmērā.

Rietumkrasta Nams, Liepāja

Rietumkrasta Nams ir jauns un prestižs projekts, kas atrodas pie pašas Baltijas jūras, Liepājas DR rajonā. Četrstāvu ēka ar pazemes autostāvvietu ekspluatācijā tika nodota 2015. gada aprīlī. Projektā pieejami 29 jauni 2–5 istabu dzīvokļi, kuru platība ir no 50 līdz 210 kvadrātmetriem. Mūsdienīgajiem dzīvokļiem ar pilnu apdari ir izbūvētas terases, ieklāta izsmalcināta Amber Wood ozolkoka dēļu grīda, sanitārais mezgls aprīkots ar Hansgrohe maisītājiem, vācu Kaldewei vannu un/vai Huppe dušu, Villeroy&Boch iebūvējamo tualetes podu, PAA izlietni.
Krišjāņa Barona iela 49

Jauns, izsmalcināts projekts, kas atrodas Rīgas centrā – Krišjāņa Barona ielā 49. Sākotnēji ēka bijusi arhitekta Eižena Laubes veidots īres nams, kas ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis. Mājas septītajā stāvā izbūvēti astoņi ekskluzīvi mansarda tipa dzīvokļi ar pilnu apdari, balkonu katrā dzīvoklī un lielisku panorāmas skatu. Dzīvokļu platība no 58 līdz 125 kvadrātmetriem.
Solea Residence, Kazarmu iela 3

Solea Residence – pilnībā renovēta ēka Rīgas vēsturiskajā centrā ar kvalitatīvu iekšējo apdari. Īpašā uzmanība tiek veltītā ērtībai un labsajūtai. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar iekšējo apdari, PVC logiem, krāsotām sienām, augstvērtīgām flīzēm, finierētām durvīm (ozolkoks), regulējamiem radiatoriem. Junkers gāzes apkures katls katrā dzīvoklī ļauj pašam regulēt temperatūru dzīvoklī un ietaupīt ekspluatācijas izmaksas. Projektā ir paredzēts labiekārtots pagalms ar iespēju novietot auto. Pārdošanā tiek piedāvāti 24 dzīvokļi, kuru platība ir no 34 līdz 106 kvadrātmetriem.
Skolas iela 20
Ēkai Skolas ielā 20 piemīt vēsturiska vērtība. Tā tiek pilnībā renovēta, kā arī mainītas visas komunikācijas. Dzīvojamā māja atrodas kvartāla vidū starp Lāčplēša ielu, Skolas ielu un Baznīcas ielu. Fasādes ēkā pieejami 10 dzīvokļi platībā no 68 līdz 126 kvadrātmetriem. Sākot no otrā stāva, dzīvokļiem ir izbūvēti balkoni. Fasādes ēkas dzīvokļos saglabāts vēsturiski klasiskais stils, renovētas masīvkoka divpusējās parādes durvis un koka logi. Arī kāpņu telpā saglabāts vēsturiskais stils ar akcentētiem griestu ornamentiem un pilnībā atjaunotām liftu šahtām. Dzīvokļi ir gaiši, no logiem paveras panorāmas skats.
Ceriņu iela 3, Jūrmala

Projekts ar skatu uz jūru atrodas Dubultos, Jūrmalā. Jaunā un modernā ēka ir uzcelta kāpu zonā priežu mežā, pirmajā līnijā pie jūras. Attālums līdz pludmalei ir tikai 50 metri. Katram dzīvoklim ir plašs balkons vai terase. Iedzīvotāju ērtībai ēkā ir lifts un pazemes autostāvvieta. Četrstāvu ēkā atrodas 11 dzīvokļi, kuru platība ir no 54 līdz 219 kvadrātmetriem. Dzīvokļi sagatavoti pilnai apdarei, katram dzīvoklim izstrādāts dizaina projekts.

jaunumi