AS LPB Bank

Kā tirgot?

LPB Bank saviem klientiem piedāvā iespēju tirgot dažādus finanšu instrumentus no viena finanšu instrumentu konta. Klientiem tiek sniegta iespēja tirgot akcijas, akciju opcijas, fjūčerus, fjūčeru opcijas un obligācijas.

Pateicoties vienotam finanšu instrumentu kontam, Jūs varēsiet tirgot jebkurus finanšu instrumentus, netērējot savu laiku kontu administrēšanai. Savukārt banka izpildīs visus Jūsu rīkojumus maksimāli efektīvi. 

Jums ir iespēja izvēlēties sev ērtāko un izdevīgāko veidu finanšu darījumu veikšanai: 

DMA - Tiešā piekļuve tirgum 

DMA, Direct Market Access (Tiešā piekļuve tirgum) - interneta tirdzniecības pakalpojums paredzēts aktīviem treideriem, kuri jūtas komfortabli, atrodoties viens pret vienu ar tirgu. Izmantojot mūsdienu tehnisko nodrošinājumu, Jūs līdz minimumam samazināt attālumu starp Jums un tirgu, kas ļauj realizēt Jūsu tirdzniecības idejas gandrīz nekavējoties. 

Priekšrocības, izmantojot DMA: 

  • tirdzniecības ātrums: ar interneta palīdzību Jūs izvietojat tirdzniecības orderus pa tiešo biržās;
  • konta stāvokļa kontrole: tirdzniecības platformas ļauj Jums sekot līdzi Jūsu konta stāvoklim un tirdzniecības orderu statusam reālā laika režīmā; 
  • iespēja sajust tirgu: saņemot ziņas par tirgus stāvokli pa tiešo no biržām, Jums vienmēr ir pieejama svaigākā informācija, kas ir nepieciešama tirdzniecības lēmumu pieņemšanai. 

Vairums mūsdienu biržu lielākā vai mazākā mērā atbalsta tiešās tirgus piekļuves tehnoloģiju, kas dod iespēju tirgot no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot datoru un interneta pieslēgumu. 

Šodien tirdzniecības termināli tiek uzskatīti par pilnvērtīgu treidera darbavietu. Tie nodrošina komfortablus apstākļus tirdzniecībai, piedāvājot operatīvu pieeju tirdzniecības informācijai un personīgā tirdzniecības konta stāvoklim, dodot iespēju ar vienu peles klikšķi veikt darījumus dažādās biržās un tirgos. 

Ja Jūs esat pārliecināti par savām spējām un vēlaties tirgot patstāvīgi, mēs Jums piedāvāsim šādu iespēju. Ar mūsu tirdzniecības terminālu starpniecību Jūs iegūsiet pieeju ASV, Krievijas un Eiropas biržām. 

Classic Brokerage 

Neskatoties uz to, ka mūsdienu tehnoloģijas sniedz iespēju katram investoram vai treiderim atrasties tiešsaistē ar finanšu tirgiem, atrodoties pie sava datora, brokeru telefona pakalpojumi ir ne tikai saglabājuši savu aktualitāti, bet arī ieguvuši jaunu funkcionālu nozīmi.

Classic Brokerage pakalpojums galvenokārt ir paredzēts klientiem, kuru pamatnodarbošanās nav tirdzniecība. Izmantojot mūsdienu tehnoloģiskos risinājumus, LPB Bank brokeri kļūst par Jūsu personīgajiem palīgiem, sekojot līdzi nozīmīgiem notikumiem. Tie izskaidros, kas būtu jāņem vērā, pieņemot investīciju vai tirdzniecības lēmumus, kā arī sniegs nepieciešamo palīdzību finanšu instrumenta izvēlē, tādejādi ietaupot Jūsu laiku un naudu. 

jaunumi