AS LPB Bank

Mastercard Business Virtual

LPB Bank Mastercard Business Virtual dzēš valstu robežas un ļauj Jums baudīt neierobežotas iepirkšanās iespējas globālā mērogā, piedāvājot visaugstāko datu drošības līmeni. Lietotājam tiek paziņots kartes numurs, CVV kods un derīguma termiņš, kas ļauj veikt pirkums un norēķināties par pakalpojumiem visā pasaulē.

Priekšrocības:

  • Visaugstākais drošības līmenis – tā kā Maksājumu karte pastāv tikai virtuālā formā, tās lietotājs ir pasargāts no nevēlamas datu noplūdes Maksājumu kartes nozaudēšanas vai zādzības gadījumā.
  • Neierobežotas norēķinu iespējas – virtuālā Maksājumu karte paver tās lietotājam neierobežotas iespējas veikt pirkumus jebkurā vietā pasaulē, kur vien ir pieejams interneta pieslēgums, izmantojot Mastercard© Identity Check™.
  • Pirkumi visā pasaulē, neizejot no mājas – virtuālā Maksājumu karte ir ērtākais maksājumu veids par pirkumiem un pakalpojumiem, kas ļauj tās lietotājam veikt pirkumus visā pasaulē, neizejot no mājas.

Mastercard Business Virtual konta papildināšana un bilance

  • Konts var tikt papildināts veicot pārskaitījumu no cita konta LPB Bank vai jebkurā citā bankā, kā arī veicot skaidras naudas iemaksu LPB Bank Klientu apkalpošanas centrā.
  • Iespēja saņemt visu nepieciešamo informāciju par virtuālās Maksājumu kartes konta atlikumiem un veiktajiem darījumiem LPB Bank internetbankā.

Mastercard Business Virtual kartei var pieteikties, aizpildot pieteikumu un iesniedzot to caur internetbanku vai Klientu apkalpošanas centrā.

Cenrādis

jaunumi