AS LPB Bank

Mastercard© Identity Check™

LPB Bank mērķis ir nodrošināt ērtus un drošus maksājumu veikšanas instrumentus saviem Klientiem. Mums ir svarīgi, lai tiešsaistes pirkumi ir droši un ērti - tādēļ esam ieviesuši jaunāko Interneta pirkumu drošības sistēmu - Mastercard© Identity Check™ (3D Secure protokols).

Kas ir Mastercard© Identity Check™?

3D Secure tehnoloģija ir papildus drošības līmenis kredītkaršu un debetkaršu norēķiniem internetā, kas paredzēts nelikumīgu Maksājumu karšu darījumu samazināšanai. Izmantojot Mastercard© Identity Check™ servisu, kas balstīts uz 3D Secure tehnoloģijas, tiešsaistes pirkuma brīdī tiek papildus pārbaudīta Maksājumu kartes lietotāja identitāte.

Kā strādā Mastercard© Identity Check™?

  • Veicot maksājumu, pēc Maksājuma kartes datu ievades interneta veikala lapā, tiks atvērta Bankas interneta vietne, lai apstiprinātu maksājumu, ievadot Vienreizēju drošības kodu (tiek nosūtīts Maksājumu kartes lietotājam ar SMS) vai DIGIPASS kodu.
  • Pirms Vienreizēja drošības koda vai DIGIPASS koda nosūtīšanas vienmēr pārbaudiet savu personīgo identifikācijas ziņojumu (ievada Mastercard© Identity Check™ aktivizācijas procesā LPB Internetbankā).
  • Ja ekrānā parādās personīgs identifikācijas ziņojums, kas atšķiras no jūsu ievadītā ziņojuma, lūdzam, neturpināt darbību un sazināties ar Bankas Klientu apkalpošanas centru.

Gadījumā, ja Tirgotājs, kura platformā veicat apmaksu, nenodrošina 3D Secure maksājumus, lai pabeigtu pirkumu, jums jāveic ierastais pasūtījuma noformēšanas process.

Mastercard© Identity Check™ aktivizācija 

Visas LPB Maksājumu kartes  nepieciešams aktivizēt tiešsaistes pirkumu veikšanai ar Mastercard© Identity Check™. Aktivizāciju var veikt LPB Internetbankā sadaļā "Konti" vai ierodoties Bankas Klientu apkalpošanas centrā.

Instrukcija: Klienta kartes reģistrācija drošiem tiešsaistes pirkumiem ID Check

Lai iegūtu papildus informāciju, lūdzam sazināties ar Bankas speciālistiem pa tālruni:
+371 6 777 2 999.

jaunumi