AS LPB Bank

Virtuālā Maksājumu karte

LPB Bank Virtuālā Maksājumu karte dzēš valstu robežas un ļauj Jums baudīt neierobežotas iepirkšanās iespējas globālā mērogā, piedāvājot visaugstāko datu drošības līmeni. Lietotājam tiek paziņots kartes numurs, CVV kods un derīguma termiņš, kas ļauj veikt pirkums un norēķināties par pakalpojumiem visā pasaulē.

Priekšrocības:

  • Visaugstākais drošības līmenis – tā kā Maksājumu karte pastāv tikai virtuālā formā, tās lietotājs ir pasargāts no nevēlamas datu noplūdes Maksājumu kartes nozaudēšanas vai zādzības gadījumā.
  • Neierobežotas norēķinu iespējas – virtuālā Maksājumu karte paver tās lietotājam neierobežotas iespējas veikt pirkumus jebkurā vietā pasaulē, kur vien ir pieejams interneta pieslēgums, izmantojot Mastercard© Identity Check™.
  • Pirkumi visā pasaulē, neizejot no mājas – virtuālā Maksājumu karte ir ērtākais maksājumu veids par pirkumiem un pakalpojumiem, kas ļauj tās lietotājam veikt pirkumus visā pasaulē, neizejot no mājas.

Virtuālās Maksājumu kartes konta papildināšana un bilance

Konta papildināšana - Virtuālās Maksājumu kartes konts var tikt papildināts veicot pārskaitījumu no cita konta LPB Bank vai jebkurā citā bankā, kā arī veicot skaidras naudas iemaksu kādā no LPB Bank Klientu apkalpošanas centriem.

Virtuālās Maksājumu kartes konta bilance - Jums ir iespēja saņemt visu nepieciešamo informāciju par virtuālās Maksājumu kartes konta atlikumiem un veiktajiem darījumiem LPB Bank internetbankā; tās plašās piekļuves iespējas ļaus Jums kļūt par Jūsu finanšu situācijas noteicēju jebkurā laikā un vietā pasaulē.

Maksājumu kartei var pieteikties jebkurš Bankas Klients, aizpildot pieteikumu un iesniedzot to caur internetbanku vai bankas filiālē.


Cenrādis

jaunumi