AS LPB Bank

Izmaiņas pieslēgšanās un dokumentu parakstīšanas kārtībā Internetbankā

02.03.2017

No šā gada 1. aprīļa Banka ievieš jaunu I-bankas autorizāciju.

Cienījamie Klienti!

Saistībā ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas noteikumiem Nr.112, no šā gada 1. aprīļa Identifikācijas tabulas autorizācijai Internetbankā tiks aizstātas ar mūsdienīgu un uzticamu autorizācijas veidu - Vienreizēju drošības kodu (turpmāk tekstā – Kods).

Vienreizējais drošības kods tiks nosūtīts Klientam uz iepriekš reģistrēto mobilā tālruņa numuru, pieslēdzoties un parakstot dokumentus Internetbankā.

Izmaiņas attiecas tikai uz Identifikācijas tabulu īpašniekiem. Klientiem, kuri izmanto DigiPass - autorizācija Internetbankā nemainīsies.

Svarīgas izmaiņas no 1. aprīļa:

  • Klienti, kas lieto Identifikācijas tabulu, varēs nokļūt tikai mobilā tālruņa numura reģistrācijas lapā.
  • Pēc mobilā tālruņa numura reģistrācijas Internetbankā, Identifikācijas tabulas izmantošana nebūs iespējama.

Kā sākt lietot jauno autorizācijas sistēmu:

  • Autorizējoties Internetbankā ar Identifikācijas tabulas palīdzību, Klients saņems aicinājumu reģistrēt savu mobilā tālruņa numuru.
  • Lai apstiprinātu reģistrāciju, Klients saņems Kodu uz norādīto mobilā tālruņa numuru.
  • Pēc veiksmīgas Koda ievadīšanas, Klientam būs pieejami visi Internetbankas pakalpojumi, saskaņā ar Bankas apstiprinātiem Limitiem.
  • Parole, kas iepriekš tika izmantota, lai piekļūtu Internetbankai, izmantojot Identifikācijas tabulu, paliek derīga autorizācijai ar Vienreizējo drošības kodu.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka sākot no 2017. gada 1. aprīļa Internetbanka būs pieejama tikai jaunajā dizainā pēc web adreses ib.lpb.lv

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Bankas speciālistiem pa tālruni: 67772999 vai pa e-pastu: [email protected].

Pateicamies par sadarbību!

Ar cieņu,
Latvijas pasta banka

Atpakaļ

jaunumi