AS LPB Bank

Mastercard© Identity Check™

26.04.2018

Sākot ar 15. maiju LPB maksājumu kartes būs pieslēgtas Mastercard© Identity Check™ sistēmai.

Cien. Klient!

Lai nodrošinātu papildus drošību norēķiniem internetā - no šā gada 15. maija LPB Bank ievieš  Mastercard© Identity Check ™ pakalpojumu, kas ir papildus drošības līmenis tiešsaistes kredītkaršu un debetkaršu darījumiem.

Sākot no šā gada  26. aprīļa Jums ir iespēja pieslēgt savai maksājumu kartei Mastercard© Identity Check™ funkcionalitāti Internetbankā, sadaļā “Konti”, vai veikt reģistrāciju klātienē mūsu Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 54, Rīgā vai Norēķinu grupā "Katlakalna", Katlakalna ielā 1, Rīgā.

Informējam, ka līdz šā gada 14. maijam norēķini par pirkumiem internetā notiks ierastajā kārtībā, taču, sākot ar šā gada 15. maiju, norēķināties ar maksājumu karti interneta vietnēs, kurās tiek atbalstīta 3D Secure vai Mastercard© Identity Check ™ sistēma, būs iespējams tikai ar tām maksājumu kartēm, kas būs reģistrētas LPBMastercard© Identity Check ™ sistēmā.

Papildus informāciju par Mastercard© Identity Check ™ var uzzināt šeit vai sazināties ar Bankas speciālistiem pa tālruni 6 777 2999.

Ar cieņu,
LPB Bank

Atpakaļ

jaunumi