AS LPB Bank

LPB Bank pakalpojumi pieejami attālināti – klātienē ar pierakstu

20.03.2020

No šā gada 23. marta līdz 14. aprīlim LPB klienti var apmeklēt Banku tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

Cienījamais Klient!

Informējam, ka, sakarā ar Latvijas valdības izsludināto ārkārtas situāciju un, rūpējoties par Klientu un Bankas darbinieku veselību, no šā gada 23. marta līdz 14. aprīlim LPB Bank Centrālo biroju, Brīvības ielā 54 un Norēķinu grupu “Katlakalna”, Katlakalna ielā 1, apmeklēt klātienē iespējams tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, sazinoties ar attiecīgo Bankas darbinieku un apliecinot, ka pēdējo 14 dienu laikā neesat bijis ārvalstīs un neesat kontaktējies ar cilvēkiem, kuri bijuši ārvalstīs.

Maksājumi

Ērtākais veids darbībām ar savu kontu ir lietojot Internetbanku, kas ļauj ātri un ērti veikt bankas operācijas, tai skaitā maksājumu uzdevumus. LPB Maksājumu kartēm ir pieejama bezkontakta maksājumu funkcija pirkumiem līdz 50 EUR, kas dod iespēju veikt norēķinus bez PIN koda ievadīšanas.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka jebkuras saistības ir jāpilda nolīgtajā kārtībā un godprātīgi. Lai risinātu radušos sarežģījumus, lūdzam nekavējoties sazināties ar Banku un risināt jautājumus savlaicīgi. 

Bankas darbinieki ir gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem par visām iespējām saņemt Bankas pakalpojumus attālināti, izmantojot šādus saziņas kanālus:

Informatīvais tālrunis: +371 6 7772999

E-pasts: [email protected]

Internetbanka: ib.lpb.lv 

Bankas darba laiks netiek mainīts.

Ar cieņu,

LPB Bank

Atpakaļ

jaunumi