AS LPB Bank

LPB Bank pakalpojumi pieejami attālināti – klātienē ar pierakstu

11.05.2020

Līdz 9. jūnijam apmeklēt Banku var tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

Cienījamais Klient!

Informējam Jūs, ka, sakarā ar Latvijas valdības izsludinātās ārkārtas situācijas pagarināšanu līdz šā gada 9. jūnijam, LPB Bank Centrālo biroju, Brīvības ielā 54 un Norēķinu grupu “Katlakalna”, Katlakalna ielā 1, apmeklēt klātienē iespējams tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, sazinoties ar attiecīgo Bankas darbinieku un apliecinot, ka pēdējo 14 dienu laikā neesat bijis ārvalstīs un neesat kontaktējies ar cilvēkiem, kuri bijuši ārvalstīs.

Atgādinām, ka Internetbankā var ātri un ērti veikt bankas operācijas, tai skaitā maksājumu uzdevumus. LPB Maksājumu kartēm ir pieejama bezkontakta maksājumu funkcija pirkumiem līdz 50 EUR, kas dod iespēju veikt norēķinus bez PIN koda ievadīšanas.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka jebkuras saistības ir jāpilda nolīgtajā kārtībā un godprātīgi. Lai risinātu radušos sarežģījumus, lūdzam nekavējoties sazināties ar Banku un risināt jautājumus savlaicīgi. 

Bankas darbinieki ir gatavi atbildēt uz jautājumiem par visām iespējām saņemt Bankas pakalpojumus attālināti, izmantojot šādus saziņas kanālus:

Informatīvais tālrunis: +371 6 7772999

E-pasts: [email protected]

Internetbanka: ib.lpb.lv 

Bankas darba laiks netiek mainīts.


Ar cieņu,

LPB Bank

Atpakaļ

jaunumi