AS LPB Bank

LPB Bank pakalpojumi pieejami attālināti – klātienē ar pierakstu

14.10.2020

No š. g. 19. oktobra apmeklēt Banku var tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

Informējam, ka, rūpējoties par klientu un Bankas darbinieku veselību, no šā gada 19. oktobra LPB Bank Centrālo biroju Brīvības ielā 54 apmeklēt klātienē būs iespējams tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, sazinoties ar attiecīgo Bankas darbinieku un apliecinot, ka pēdējo 14 dienu laikā neesat bijis ārvalstīs un neesat kontaktējies ar cilvēkiem, kuri bijuši ārvalstīs.

Informējam, ka no šā gada 15. oktobra pie Bankas ieejas tiks mērīta ķermeņa temperatūra - paaugstinātas temperatūras gadījumā Bankas apmeklējums tiks atteikts.

Atgādinām, ka Internetbankā var ātri un ērti veikt bankas operācijas, tai skaitā maksājumu uzdevumus. LPB Maksājumu kartēm ir pieejama bezkontakta maksājumu funkcija pirkumiem līdz 50 EUR, kas dod iespēju veikt norēķinus bez PIN koda ievadīšanas.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka jebkuras saistības ir jāpilda nolīgtajā kārtībā un godprātīgi. Lai risinātu radušos sarežģījumus, lūdzam nekavējoties sazināties ar Banku un risināt jautājumus savlaicīgi. 

Bankas darbinieki ir gatavi atbildēt uz jautājumiem par visām iespējām saņemt Bankas pakalpojumus attālināti, izmantojot šādus saziņas kanālus:

Informatīvais tālrunis: +371 6 7772999

E-pasts: [email protected]

Internetbanka: ib.lpb.lv 

Bankas darba laiks netiek mainīts.

Ar cieņu,

LPB Bank

Atpakaļ

jaunumi